Carrefour België ondersteunt gezinnen bij de start van het schooljaar met “5x terugbetaald”-actie en trendgericht schoolaanbod
25 augustus 2025
Zaventem, 25 augustus 2025 – De start van het schooljaar is een sleutelmoment in het leven van duizenden gezinnen. Een periode vol nieuwe plannen, praktische organisatie en … extra kosten. Uit cijfers van MyFamily blijkt dat de jaarlijkse schoolkosten oplopen tot gemiddeld € 950 per kind in het secundair en ruim € 500 in het lager onderwijs – met augustus en september als piekmaanden. Carrefour België biedt soelaas met een divers en trendgericht aanbod schoolmateriaal tegen scherpe prijzen en een opvallende actie in haar hypermarkten.
Vlot én trendgevoelig terug naar school
Nog tot 8 september 2025 vinden klanten in alle Carrefour-hypermarkten een volledig assortiment schoolmateriaal onder de noemer “Een vlotte start aan kleine prijzen”. Dat aanbod omvat alles wat kinderen nodig hebben voor een goed begin van het schooljaar: van boekentassen, schriften en schrijfwaren tot sportkledij.
Wat opvalt: ook het schoolmateriaal zelf evolueert mee met de leefwereld van kinderen, jongeren én ouders. Carrefour onderscheidt onder meer deze trends:
- Schoolmateriaal met een speelse toets gaat vlot over de toonbank. Denk aan balpennen met dierenfiguurtjes als dop, of gommen in speciale vormen zoals gameconsoles, scooters en skateboarden.
- Ook populair: verzamelbare reeksen, zoals de Lilo & Stitch-schoolcollectie of Pritt-lijmstiften met de mascotte telkens in een andere pose.
- Bepaalde merken zijn klassiekers over generaties heen. Zo blijft Eastpak de meest gekozen schoolrugzak.

Voluit voor meer koopkracht
Naast breed en relevant maakt Carrefour haar Back To School-aanbod ook toegankelijk. In de hypermarkten loopt momenteel de actie “5x terugbetaald”: wie een bepaald schoolproduct elders goedkoper vindt, krijgt maar liefst vijf keer het prijsverschil terug in Bonuspunten.
Carrefour houdt bovendien actief de prijzen van schoolmateriaal in de gaten bij andere retailers – en doet dat lokaal én transparant. Zo vinden klanten in hun vaste hypermarkt onder meer affiches met vergelijkende winkelkarretjes.
De acties kaderen binnen een breder engagement van Carrefour om de koopkracht van klanten te verdedigen. Om dat engagement kracht bij te zetten, lanceerde de retailer onlangs ‘De Prijsbijter’. Een speels, doelgericht figuurtje dat klanten snel de scherpste prijzen, beste promo’s en getrouwheidsacties aanwijst in de winkelrekken.
---Bron: MyFamily, studiekosten